GameTwist Oyunu

GameTwist sitesine hoşgeldin!

Merhaba turkiyepokero!

Az önce GameTwist için doğrulama e-postasının tekrar gönderilmesi için talepte bulundun. Işte burada! Link üzerine tıkla, oyuncu hesabını etkinleştir ve ücretsiz 5000 Twist al!

http://www.gametwist.com/web/EmailConfirm?id=256197032&keystring=iIB2QN&nextpage=&lang=TR

Oyuncu hesabınızı etkinleştirdikten sonra, GameTwist sitesinde sadece oyunları oynamanın keyfini çıkarmakla kalmayacaksınız. Aynı zamanda aşağıdaki işlevler de ücretsiz olarak kullanımınıza açılacaktır:
– Diğer oyuncularla sohbet!
– Sıralama listesinde iyi yerler için mücadele
– Oyun gücünü yükseltme
– Turnuvalarda diğer oyunculara karşı mücadele ve bununa birlikte harika ödüller

Öneri: E-posta adresimizi ([email protected]) adres defterinize ekleyin. O zaman gönderdiğimiz e-maillerin size ulaşacağından emin olabilirsiniz.

GameTwist Ekibin
http://www.gametwist.com/

GameTwist – E-posta doğrulama

Merhaba turkiyepokero!

GameTwist platformuna hoş geldin! Lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak oyun hesabını etkinleştir ve ücretsiz olarak 5000 Twist’ini al.

gametwist.com/web/EmailConfirm?id=256197088&keystring=iIB2QN&nextpage=&lang=TR

Oyun hesabını etkinleştirir etkinleştirmez, GameTwist platformunda 150’den fazla oyun oynayabileceksin. Bunların arasında en beğenilen NOVOMATIC slotları da var!

Öneri: Bizden gelen her iletinin sana ulaşacağından emin olmak için, e-posta adresimizi ([email protected]) adres defterine ekle.

Lütfen, GameTwist sayfasında her oyuncunun sadece bir hesap açabileceğini dikkate al – bir kişinin birden fazla oyuncu hesabı açtırması yasaktır! Daha fazla bilgiye genel şart ve koşullardan ulaşabilirsin.

GameTwist Ekibin
http://www.gametwist.com/

Aslan Kuraltepe

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir